مطالب سرمایه گذاری

 

 

 سرمایه گذاری

گروه بازرگانی بین المللی کسرا با توجه به فعالیت در زمینه های گوناگون از سرمایه گذاران محترم دعوت به همکاری می نماید. لذا سرمایه گذارانی که تمایل به همکاری دارند میتوانند شرایط سرمایه گذاری خود را اعلام فرمایند تا بسته به زمینه های مورد علاقه آنها بتوانیم پیشنهادات خود را اعلام نماییم و همچنین برای مواردی که نیاز به سرمایه گذار باشد موارد را اعلام نماییم تا در صورت صلاحدید در آن زمینه سرمایه گذاری نمایند. 

در ذیل تعدادی از زمینه های سرمایه گذاری شرح داده میشود 

 

1- پروژه های عمرانی:

پروژه های سطح کشور در زمینه های راه سازی ، ریلی ، انرژی و موارد دیگر با توجه به نیاز به حجم بالای سرمایه و کمبود منابع دولتی نیاز به سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد، که بازپرداخت آنها از محل درآمد پروژه یا بصورت بازپرداخت بلند مدت یا توافق طرفین انجام میشود.

 

2- پروژه های تجاری :

پروژه های تجاری که در سطح داخلی و خارجی انجام میشود بسته به نوع و میزان قرارداد متفاوت میباشد و دوره سودهی آن نیز کوتاه است.

مانند خرید و فروش آهن آلات مستعمل از کشورهای صادر کننده و  صادرات آن به ترکیه ، تامین گوگرد و اوره ، محصولات نفتی  ایران ، محصولات نفتی روسیه ، محصولات نفتی ترکمنستان و مواد پتروشیمی می باشد . 

 

3- گردشگری :

صنعت گردشگری یکی از بهترین زمینه های سرمایه گذاری می باشد و با توجه به اینکه کشور ایران جاذبه های گردشگری زیادی در زمینه های تاریخی و ... دارد و کمبود امکانات نیز به وضوح دیده میشود در این زمینه میتوانیم پیشنهادات خوبی به سرمایه گذاران محترم ارائه دهیم. 

 

لذا دوستانی که تمایل دارند میتوانند شرایط خود را اعلام نمایند تا بسته به موارد پیشنهادات مناسب که کمترین ریسک کاری و بهترین سود را دارد برایشان ارسال گردد.

 

 

 

 

 هدف ما

اول صداقت دوم اعتماد سوم  تجارت 

بالا